Slovo lékaře

TREATMENT<br> & CARE

Ozdravte a omlaďte své tělo, duši i mysl!

Úvod

„Vážení hosté, jsem velmi potěšena a blahopřeji Vám k Vaší volbě! Správně jste si vybrali pro chvíle načerpání nových sil náš nově vybudovaný Luxury Spa & Wellness Hotel Prezident.

Tradiční karlovarská léčba je založena na léčivé síle zdejších přírodních zdrojů. Její nejdůležitější součástí je pitná kúra. Voda z nejvydatnějšího karlovarského pramene - Vřídla tryská jako bijící srdce města jen 100 m pod naším hotelem. Historie karlovarského Vřídla je prastará a romantická. Je středem pozornosti mnoha odborníků a zůstává stále plně neobjasněna. Vřídlo je má srdeční záležitost! Mám velký respekt před jeho léčivou silou...

Během Vašeho léčení v našem hotelu Vám individuálně předepíši celou řadu procedur, z nichž každá působí jinak na lidský organismus a představuje různý stupeň zátěže. Pečlivě posoudím Váš stávající zdravotní stav a připravím Vám předpis procedur "ušitý na míru".

Můj tatínek mne učil, že ve zdravém těle je zdravý duch, proto i my Vám nabízíme program aktivního zdraví.

Vítáme Vás na aktivní dovolené, budeme se o Vás starat s láskou, abyste se tu cítili jako doma.

Těším se na Vás spolu se svým odborným týmem terapeutů!"

MUDr.Milada SárováMUDr.Irena Cípová

     

    

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.