Restaurace

MAIN

Restaurace

Úvod

Gastronomie je významnou součástí našeho životního stylu a do značné míry předurčuje také naše zdraví.

Cílem kuchyně hotelu Prezident je podpořit blahodárné účinky speciálních léčebných kúr a pomoci klientovi zažít a praktikovat zdravý styl stravování.

V nabídce jsou speciality domácí i mezinárodní kuchyně připravené vždy se zvláštní péčí, aby byly nejenom chutné, ale i zdravé.

Na klienty s polopenzí nebo plnou penzí čeká každý den výběr z bohaté nabídky hlavních chodů a polévek, čerstvých či marinovaných ryb, zvěřiny. Nechybí také pestrá nabídka ovoce, zeleniny a salátů. Dezerty a moučníky připravujeme v naší vlastní cukrárně. 

Snídaně, obědy i večeře jsou podávány formou bufetu.

 

Hostům s diabetem, bezlepkovou dietní stravou, vegetariánům, veganům, popř. klientům s alergií rádi připravíme menu dle individuálních požadavků. O Vašich speciálních požadavcích na stravu nás prosím informujte již při rezervaci Vašeho pobytu. 

K dispozici je také nabídka "a la carte".  

Restaurace je plně klimatizovaná, s možností Wi-Fi připojení. 

Celý prostor je zcela nekuřácký.  


Snídaně:  7:30 – 10:00
Obědy:  12:00 – 14:00
Večeře:  18:00 – 20:30

Restaurace

Galerie výtvarného umění

V naší restauraci na Vás čeká nejen gastronomické, ale také estetické potěšení.

Až do ledna příštího roku máte skvělou možnost  zavítat k nám na prodejní výstavu Karla Steinera -  českoamerického fotografa žijícího v Paříži.

Výstava Steinerových fotografií BOIS & CHARBON + VINS & LIQUEURS přináší neotřelé pohledy na město nad Seinou.

Z fotografií k nám promlouvá atmosféra vnímaná autorem, který své město dobře zná. 

Na fotografiích je zachycen život francouzské metropole s jejími architektonickými překvapeními i neopakovatelnou atmosférou každé ulice, každého dne, každého náhodného i smluveného setkání a pocitů s tím spojených.

"How wonderful to dine in a restaurant full of art!"

Iva Reichel

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.