O nás

Vítejte v srdci Karlových Varů, pouhých 100 metrů od unikátního Vřídla a dalších léčivých minerálních pramenů

Úvod

Na zdraví jsme opravdoví odborníci!

V aktuální pandemii je péče o zdraví a podpora imunity pro každého z nás to nejdůležitější. Využijte jedinečné možnosti podpořit svoji obranyschopnost a ozdravit tělo u těch pravých odborníků! Náš specializovaný tým terapeutů pod vedením MUDr. Milady Sárové provádí ve spolupráci s Doc. Dr. Petrem Kolisko, Ph.D. výzkum efektů lázeňské léčby na organismus. Výsledky výzkumu aplikujeme v rámci preventivních a léčebně edukačních programů, zaměřených na aktivní zdraví a podporu imunity, kterých v průběhu léta využívali pro regeneraci organismu také zdravotníci Karlovarské krajské nemocnice.

Podporu imunity stavíme na těchto základních poznáních:

  • buněčná imunita a dobře fungující zažívání jsou zcela zásadní pro obranyschopnost organismu proti virovým a bakteriálním infekcím všeho druhu;
  • pitná kúra karlovarských minerálních pramenů doplněná lázeňskými procedurami přispívá k celkové regeneraci všech buněk organismu a má blahodárný vliv na stav trávícího ústrojí;
  • omezení stresu a regenerace autonomního nervového systému, kterým napomáhá naše specializovaná léčba, má zásadní vliv na snížení náchylnosti k jakýmkoli onemocněním, včetně vážných civilizačních chorob.

Vstupte a vychutnejte si jedinečnou kombinaci čistého moderního designu a přátelské rodinné atmosféry, luxus a pohodlí hotelových pokojů, krásu vzácných přírodních materiálů jako jsou polodrahokam onyx či přírodní teak. Vítejte v designovém boutique Luxury Spa & Wellness Hotelu Prezident! Tady se budete cítit jako doma, ať už jste se přijeli léčit, poznávat krásy okolní přírody, hrát golf nebo lyžovat.


Moderně vybavené prostorné pokoje a suity tohoto nově vystaveného nejmladšího karlovarského hotelu nabízejí veškerý komfort, vysokorychlostní internet prostřednictvím Wi-Fi i LAN je k dispozici v pokojích i celém hotelu bezplatně.

Luxury Spa & Wellness Hotel Prezident vznikl díky snaze využít nepřeberné zkušenosti a znalosti jeho zakladatelky MUDr. Milady Sárové v oblasti lázeňské léčby. Díky své dlouholeté praxi získala jedinečné know-how v předpisu té nejoptimálnější podoby pitné kúry minerálních pramenů, jejichž léčivou sílu uznává nadevše a preferuje je jako přírodní a organismu nejpřirozenější lék.

MUDr. Milada Sárová je celosvětově uznávaným odborníkem v oblasti balneologie, je členkou řady mezinárodních odborných společností a přednášela na mnoho konferencích od USA po Japonsko. Mezi její významné klienty patřili prezident Václav Havel, prezident Michail Sergejevič Gorbačov, režisér Ivan Passer, herci Ben Kingsley, Gérard Depardieu, Josef Somr, Dagmar Havlová, Zuzana Vejvodová, režisér a fotograf Matej Mináč, dirigent a skladatel Kryštof Marek, významný hudebník Josef Vejvoda, legendární český dirigent Václav Hybš a řada dašlích.


Zkušený tým odborníků našeho balneoprovozu, v čele s primářkou MUDr. Miladou Sárovou, pro Vás sestaví individuální preventivní a léčebný program.


Nechejte se hýčkat nepřeberným množstvím wellness a beauty procedur. Relaxujte v jedinečném Wellness resortu s bazény, saunami, fitness centrem a unikátním floatingem- bazénem s vodou Mrtvého moře!


Neváhejte, vstupte a užijte si ten rozdíl!