Ocenění a hodnocení hostů

Hodnocení hostů

Úvod

Lada a Jiří Sakovi
2023-11-16

Skvělý hotel s kompletním servisem (wellness + lázeňské procedury) pro hotelové hosty v bezprostřední vzdáleností Vřídelní kolonády, vstřícnost a ochota veškerého personálu včetně profesionálního přístupu ke klientům ze strany zaměstnanců hotelové recepce, zdravotního personálu, po celou dobu pobytu zajištěná úžasná zážitková gastronomie a v neposlední řadě vysoce profesionální a individuální přístup k hostům ze strany prim. MUDr. Sárové.
Moc děkujeme a budeme se rádi vracet.

Aleš Řehoř (Velitel družstva - HZSP ORLEN Unipetrol RPA) 
2023-03-23

Vážená paní Sárová, vážený pane Řediteli,
ještě jednou Vám touto cestou chci poděkovat za další nádherné dny, které jsem měl tu čest prožít ve Vašem hotelu Prezident a Karlových Varech. Již při příjezdu a vstupu do recepce hotelu Prezident jsem byl opět velmi příjemně překvapen, nejen atmosférou, ale i tím že mě paní recepční oslovila mým jménem. Ono to bude asi tím že jsem Vás navštívil již po čtvrté. A již od prvního pobytu vím, že se k Vám budu rád vracet i v budoucnu.
Přijímací formality proběhly na profesionální, nicméně velmi přátelské a milé atmosféře. Po vyřízení formalit na mne čekalo další a velmi příjemné překvapení a to při vstupu do hotelového pokoje. Dokonalá čistota, vůně, design, prostě úžasný dojem. Takové „Déjà vu“  s kterým jsem už počítal. S pokoji jsou spojeny také Vaše hotelové pokojské a tyto jsou profesionálky, vždy milé a ochotné.
Samozřejmě se již od prvního pobytu vždy těším do Vaší hotelové restaurace. Restaurace plná vůní, světla, moderního designu. Nabídka jak teplé tak studené kuchyně stále tak neskutečně pestrá, veškeré jídlo chuťově úžasné a vyvážené, všeho vždy nadmíru. Poklona kuchařům i personálu kuchyně.  Dezerty jsem si během pobytu prostě zamiloval. K příjemné atmosféře u snídaní, obědů i večeří ale samozřejmě přispívá  vždy milý a ochotný personál restaurace.
Obrovským benefitem pro hosty Vašeho hotelu Prezident je  Wellness v ceně pobytu. Bazén je úžasný, saunový svět též a ve fitness si každý najde co má rád. Na recepci ve Wellness vždy příjemná paní nebo pán, kteří ochotně se vším poradí. Paní na Thajských masážích také skvělá.
Návštěvy léčebné části Vašeho hotelu Prezident, jak jinak, posouvají nejen mé zážitky, ale zážitky všech vašich hostů z pobytu ve Vašem hotelu o další level výše. Přijímací návštěva u MUDr. Sárové či MUDr. Cípové probíhá vždy, nebojím se to tak pojmenovat  „v rodinné atmosféře“. A příjemná atmosféra pokračuje dále, od plánování procedur až po všechny sestřičky  a maséra kteří se o klienty starají jsem nepotkal nikoho kdo by se neusmíval a k pohodové atmosféře pobytu ve Vašem hotelu Prezident nepřispíval.
Pokud jsem na někoho či na něco zapomněl jistě si to připomenu při mém dalším pobytu ve Vašem hotelu PREZIDENT, na který přijedu rád, také opakovaně, s manželkou i dcerou. To vše, co se dá ve Vašem hotelu prožít si musí každý prostě zažít osobně.
Váš hotel PREZIDENT již od mého prvního pobytu s velkým nadšením a čistým svědomím doporučuji Všem kteří se do Karlových Varů chystají, či o tom do budoucna uvažují.
Velmi si vážím Vašeho osobního přístupu.
S pozdravem a úctou Řehoř Aleš - Chomutov

Klára Cibulková (česká herečka, tanečnice a zpěvačka) 
2023-03-17
Velké dík paní Miladě Sárové a veškerému milému a vstřícnému personálu hotelu Prezident za úžasnou péči o tělo i duši, zvenku i zevnitř :))
Objevila jsem další místo na Zemi, kde lze nalézt klid a znovu nabrat sil. A nesmím zapomenout na restauraci, která mi byla též zdrojem báječných zážitků :) !
Opravdu velmi děkuji a budu se těšit znovu na shledání!
S láskou Klára Cibulková

Hana Kašková
2022-11-08
V hotelu Prezident jsme byli po roce a byli jsme stejně jako poprvé v loňském roce nadšeni. Vstupní prohlídka u p. dr. Milady Sárové probíhala ve velmi příjemném a přátelském duchu. Když k tomu připočtu vynikající kuchyni se skvělou obsluhou jak u snídaní, tak i u večeří, perfektně čisté a upravené pokoje, vstřícný, milý, usměvavý a komunikativní personál u wellness služeb, i u jednotlivých procedur (vyzdvihli bychom zejména naše oblíbené Moniku Č. a Milenu J., ale i ostatní). Hotelu není snad co vytknout, (možná až na ty kuřáky, kteří občas „otravují“ svým zlozvykem okolí, což potkalo i nás). Skvěle jsme u Vás odpočinuli a načerpali nových moc děkujeme…

Hana Kašková
2022-07-19
Relax, profesionální služby, příjemná obsluha, výborná kuchyně a hlavně naprosto výjimečný osobní přístup paní MUDr. Milady Sárové vraci klienty do pohody, nabíjí energií. Mohu všem vřele doporučit hotel Prezident ! Hana Kašková

Lenka Šlégrová
Hradec Králové
2022-02-21
Jeden z nejlepších hotelů, který jsme navštívili. Opravdu milý a ochotný personál na všech místech. Nádherné wellness, luxusní jídlo. Ke kolonádě co by kamenem dohodil. Není co vytknout

Lucie Moravcová-Fremlová
Zátor
2022-02-11
Výborná a rychlá komunikace při rezervaci i při další komunikaci na recepci. Skvělá kuchyně a servis s tím spojený. Báječně jsme si u Vás s manželem odpočinuli.

MUDr. Blanka Skalická
Praha
2022-02-02
Nejlepší jídla, co jsem v hotelích poznala, obzvláště sushi a kachní prsa :) a dále úžasný bazén a terasa, všem doporucuji

Luboš Moravanský
Benešov
2022-02-02
Luxusní úroveň wellness služeb, neuvěřitelný výběr jídla a chuťově prostě pohádka.

Vladimíra Šlaisová
2022-02-02
Opravdu velmi vstřícný personál,nic nebyl problém a kuchyně vynikající 

Melanie Bohatschek
Eisenach
2021-09-26
- sehr freundliches Personal - perfekte Lage (nah am Zentrum, trotzdem ruhig gelegen) - leckeres Essen - wunderschöner Spa und Wellnessbereich

Helene Wagner
Öhringen
2021-09-12
Es war einfach alles Perfekt: tolle Lage zum Zentrum, abwechslungsreiches Essen, Sauberkeit und Ausstattung des Zimmers, freundliches Personal und Außergewöhnliche moderne Wellnessbereich. Alle Behandlungen wurden professionell durchgeführt. Wir kommen gerne wieder. 

Dana Žáková
Sněžné
2021-09-10
Děkujeme za velmi vstřícné jednání,úžasné služby a čistotu v celém hotelu.

Andrea Černušková
2021-09-01
"V hotelu Prezident jsme s přítelem byli na 6denním pobytu – vše bylo naprosto skvělé a do hotelu se při další zastávce v Karlových Varech určitě vrátíme.
Pokoj byl krásně čistý, každý den perfektně uklizený. V 7. patře hotelu jsme si oblíbili terasu s pohledem na kopce nad kolonádou – její součástí jsou lehátka a stolky s pohodlnými židličkami.
Vstupní prohlídka u paní doktorky Cípové probíhala ve velmi příjemném a přátelském duchu. Procedury vždy na smluvený čas, bez čekání, příjemné terapeutky, čisté prostředí. Bazén a šatny také bez chyby – čistota, vždy usměvavý a milý personál.
Návštěva hotelové restaurace pro nás byla pokaždé zážitkem – měli jsme polopenzi – na snídani bohatý výběr pečiva, sýrů a uzenin (šunka, párečky, klobásky, atd.), nechyběly džemy mnoha příchutí, med, ovoce, palačinky (nebo lívance, atd.), skvělá káva i různé druhy čajů – všeho vždy dostatek. Večeře nabízely doslova gurmánský koncert, ochutnali jsme šťavnaté hovězí, telecí i krůtí maso, ryby, výborná byla i kachna se zelím a knedlíkem (vše čerstvé, poctivé a chuťově do detailu vyladěné). Nechyběla ani výborná zmrzlina a domácí minidortíky. Obsluha v restauraci i recepční vstřícní, ochotní, usměvaví (jako veškerý ostatní personál).
Poloha hotelu je v blízkosti vřídla, kolonáda je opravdu „co by kamenem dohodil“. K tomu spoustu možností různého vyžití a výletů ať už přímo v Karlových Varech nebo okolí."

Martin Řeháček
Česká Třebová
2021-08-17
Všeobecná spokonenost: vynikající kuchyně, příjemný přístup veškerého personálu. Procedury oslovily vysokou úrovní. Zaujme i design vnitřních prostor, welness potěší i nádherným bazénem. Sluneční terasa je skvělá pro relax, i když není slunečno. Hotel jsme navštívili již podruhé.

Petr a Magdaléna Tůmovi
2021-06-10
Děkujeme především personálu hotelu za příjemný pobyt v Karlových Varech. Ubytovacích kapacit a lázeňských domů, včetně těch světově proslulých, je sice ve městě nepočítaně, ale hotel Prezident má výhodu v tom, že se nachází opravdu jen kousek nad hlavním vřídlem a promenádou, se všemi jejími nabídkami a domy „oblečenými“ do secesního stylu. Narozdíl od nich je budova hotelu Prezident veskrze nová, čemuž odpovídají čisté elegantní a vzdušné interiéry, moderně vybavené SPA i venkovní terasy pro odpočinek, které si opravdu zaslouží pojmenování „slunečné“. A když k tomu přidáte výborné jídlo úrovně luxusní restaurace, máte chvílemi pocit, že nepotřebujete už ani vlastní lázeňské procedury, abyste došli zotavení těla a především mysli. Jako pravidelní návštěvníci řady špičkových hotelů v zahraničí můžeme srovnávat a služby a standardy hotelu Prezident nás opravdu mile překvapily. 

Kamila Kludková
Ostrava
2020-09-20
Nic se Vám nedá vytknout. Vše je na vysoké úrovní. Děkujeme za krásné zážitky. Kludková

Zdeněk Ťažár
Karviná
2020-09-13
Nebude se Vám chtít domů. Profesionální přístup všech zaměstnanců. Gastronomie v hotelu, to jsou kvalitní suroviny a chuť je opravdu zážitkem. Děkujeme že jste.

David Muckenhauber
Wien - AT
2020-08-30
Sehr schönes Hotel mit tollem Welllnessangebot, super Halbpension und sehr nettem Personal!

Sarah Fischbach
Staßfurt - DE
2020-08-25
Super Essen, tolle Lage des Hotels, sehr saubere Zimmer und Spa-Bereich, Personal spricht sehr gut deutsch und englisch.

Jana Burešová
Česká Lípa
2020-08-23
Ochota,vstřícnost a profesionalita všech zaměstnanců hotelu. Ještě jednou děkujeme za krásně prožitý týdenní pobyt.

Jiří Antonín
Vřesina
2020-08-17
Jste neuvěřitelna organizace,od recepce po 8 patro.To co jste vytvořili je snem každé dovolené.S velikou pokorou musím vyseknou majitelům poklonu jak najít takový personál.S pozdravem Jiří Antonín s manželkou

Eva Kubernátová
Praha
2020-08-17
Čistotu a ochotu, vstřícnost a profesionální chování všech zaměstnanců se kterými jsme se setkali

Zdeněk Heriban
Karviná
2020-08-16
Děkuji za vynikající dovolenou, Není co vytknout, vše bylo perfektní. Přejeme všem zaměstnancům hotelu Prezident zdraví a spokojenost. Rodina Heribanova

Luboš Krejčík
Břehy
2020-08-04
Profesionalita, zkrátka spokojenost. Postarali se i o kola. Doporučuji

Martin Štrunc
Kaznějov
2020-08-01
Od příjemné slečny na recepci, rychlý check in , po velikost a zařízení pokoje přes ochotný personál super hotel. Pobyt jsem si moc užil a vřele doporučuji. Vždy říkám, že hotel nedělá super pokoj ale ochota a nevynucená milost personálu. Děkujeme

Pavel Peterek
Opava
2020-07-31
Přátelský personál. Vynikající kuchyně. Kolonada je od hotelu jen kousek.

Jaroslava Chlebečková
Praha
2020-07-18
Velice vstřícný a ochotný personál, nádherná terasa s pohodlným posezením, vynikající jídlo. Přikoupili jsme si procedury a využívali hotelový bazén. Krásné prostředí, hned na začátku kolonády. Hotel není levný, ale služby a pohodlí za to stojí. Velmi doporučuji.

Sandra Tauber
Rückersdorf - DE
2020-06-07
Dachterrasse im 7.Stock, wunderschön bepflanz und mit Entspannungsmusik. Tolles Schwimmbad,super Sauna`s,alles tip top sauber und man fühlt sich wirklich wie ein Präsident. Zimmerservice super +++++ es gab sogar ein Geburtstags präsent,sehr sehr aufmerksam. Herzlichen Dank nochmal

Drahoš Dvořák
Praha
2020-06-30
Hotel nás doslova nadchnul nejen kvalitním vybavením, ale především svou milou atmosférou. Na recepci, na wellness/spa a především v restauraci pracují lidé, kteří svou práci dělají srdcem. Zejména bychom vyzdvihli Petra Linharta, který nás obsluhoval s noblesou a přitom byl přátelský a velmi pozorný. Pro vedení hotelu je to skvělá vizitka. Na toto místo se rozhodně vrátíme.

Abdulrhman Alarifi
Saudi Arabia
2018-07-01
Wonderful place and helpful staffs Many thanks to Ms.Daryna Berezovschi for her help and service during our visit.

LilenaLilena
Russian Federation
2018-05-29
Отдыхала в этом отеле второй раз.В 2016 году приезжала одна , а в этом году уговорила мужа.За что супруг сказал большое спасибо. Наше пребывание в отеле с 13 мая по 26 мая можно описать одним словом- шикарно!За что отдельное спасибо Миладе и Ярославу Саровым.Прекрасные,внимательные люди.Отличные специалисты.Сам отель - это целый мир в одном здании. У нас был номер 702.Считалось , что это Стандарт. Но по комфорту,чистоте,уюту- Люкс.Коллективу отеля огромное спасибо за заботу, позитив и внимание.Обязательно приедем еще. Вдвоем!

Zuzana R.
Czech Republic
2018-05-26
Hotel byl vynikající! Opravdu v centru Karlových Varů, snad 100 metrů od Vřídla. Moderní design byl vidět úplně všude. Co nás dostalo, byla slunečná terasa v horním patře hotelu. Ta byla úžasná. Škoda jen, že byla zavřená v noci, musí být nádherný výhled na noční město.
Wellness taky super. Opravdu nemáme co vytknout a rádi se zase někdy vrátíme.

Valeriy Plotnikov
Russian Federation
2018-05-17
+ Отличный отель по всем параметрам.(Седьмой раз в КВ) Персонал просто супер. Большое спасибо всем, отдельное спасибо доктору Ирене, Монике,Петру. И огромнейшая благодарность Дарине, за ее искреннее желание помочь по любым вопросам,связанным с проживанием. Бог даст приехать в КВ еще раз, однозначно буду стремиться попасть в этот отель.
- да пожалуй и нет такого что бы вспомнилось как негатив.

Valentina Kleindopp
Germany
2018-03-21
Unseren Urlaub im Hotel Prezident haben wir sehr genossen. Das Hotel hat uns in allen Kategorien sehr gefallen und lässt keinen Raum für Kritik. Besonders hervorzuheben sind Service, Verpflegung und SPA. Beim Essen wurde hoher Wert auf eine gesunde und ausgewogene, aber trotzdem sehr leckere Ernährung gelegt - großes Lob an den Koch!
Wir kommen wieder!

Isenn
Russian Federation
2018-03-20
Мы были в Карловых Варах, в "Президенте" в ноябре -великолепно!В отеле понравилось всё-быстрое размещение:хорошие и большие с новой и современной мебелью,чистые номера.Отличное лечение,спа,бассейн,сауна,массаж.Доброжелательный персонал.Отличные завтраки.

Alena Kubincová
Czech Republic
2018-02-17
Koupila jsem příteli k narozeninám balíček Romantika pro dva, kdy jsem nám zarezervovala pokoj Standard. Personál mě při příjezdu hrozně překvapil, protože nám za cenu pokoje Standard dal pokoj typu Designe. V životě jsem nebyla v krásnějším pokoji. A hotelové wellness je naprosto úžasné. Určitě se do tohoto hotelu někdy vrátíme. Je to úžasné místo pro odpočinek.

Roland Kraemer
Germany
2018-02-06
Sehr gute Ausstattung der Zimmer und des Bade-/Saunabereichs - Sehr gutes Speiseangebot (Buffet Frühstück und Abendessen) - freundliches Personal

Olga Bazhenova
Czech Republic
2018-01-29
+ Пребывание в отеле Президент оставило наилучшее ощущение! Сам отель находится в отличнейшем месте, рядом с источниками, что оказалось очень важным в ежедневном походе за водой. Номер, двухместный люкс, стал уютным, комфортным домом на две недели. Ванна с джакузи и душем, подсветка даже на потолке, фен, все новое, все работает.
Удобная кровать, великолепный интернет, без перебоев, терасса. Уборка в номере каждый день. Все идеально.
Персонал очень внимательный и приветливый. Особенно хотелось бы отметить работу физиотерапевта Моники. Просто волшебница!
Оснащение СПА замечательное, повторюсь все новое и высококлассное.
Питание-выше всяких похвал!Повара удивляли разнообразим регулярно! Поразил натуральный мед в сотах на завтрак. Такого не видела нигде!
По пятницам живая музыка.
- Минусов не обнаружила

Matthias Dettenhofer
Germany
2018-01-18
Die Sauberkeit ist perfekt. Zimmer, Spa und Poolbereich sind picobello. Das Essen ist sehr gut und etwas ausgefallener. Das Personal war sehr freundlich und hilfsbereit sowie unaufdringlich.

Elena Degener
Germany
2017-04-18
Personal sehr freundlich!

Alois Neiss
Germany
2017-03-18
Gute Lage des Hotels zum Altstadtbereich. Schönes und geräumiges Zimmer. Schlechte Anfahrt zum Hotel. Etwas zu teurer Parkplatz.

Renata Rothanzlová
Czech Republic
2016-12-11
Vyjímečný dojem patří všem, od recepčního s asijským krátkým příjmením...bohužel přesně nenapíšu, tak po mladé servírky a číšníky v prostoru restaurace, stejně tak pan, který obsluhoval balneo provoz... Prvotřídní služby...nejlepší můj letošní relax zážitek..naprostá spokojenost se všemi službami Vašeho hotelu a celého personálu.

Adéla
Czech Republic
2016-09-19
Byli jsme moc spokojení! Určitě budeme hotel doporučovat našim známým!

Markéta a Emil
Czech Republic
2016-08-01
Za nás vše na jedničku, čistota, prostředí, vstřícnost personálu... Byli jsme nadšení a určitě doporučujeme tento hotel při každé návštěvě Karlových Varů. :)

Алла Штейнман
Russian Federation
2016-08-04
Отель замечательный! Все, начиная от вкусной еды и заканчивая уютными номерами, все - на высшем уровне. Грамотный персонал, вежливые официанты, отличное местоположение отеля. Единственное маленькое замечание: наймите хорошего фитнес- тренера для ежедневных утренних зарядок и других спортивных развлечений. Хотя подозреваю, что кроме меня, это никому не нужно ))) отдельная благодарность Daryna Babaryka - очень профессиональная и доброжелательная сотрудница службы резарвации. Нигде не встречала такого внимания и помощи со стороны службы резервации в других отелях. В следующий раз обязательно останавлюсь в отеле Президент. Всем большое спасибо за прекрасно организованный отдых!

Dirk Döring
Germany
2016-07-27
Super Lage, tolles Zimmer und nettes und zuvorkommendes Personal. Leider war das Dampfbad defekt und das Frühstück hat noch Potential nach oben. Insgesamt sehr gut.

IGOR SOROKIN
Czech Republic
Date: 2016-06-16
отличные условия проживания, внимательный персонал, вкусные завтраки, хорошая лечебная база, большой набор процедур, внимательный и квалифицированный доктор

Anonym
Germany
2016-05-29
Modern rooms, near to the main attractions.

Veronika Andritchenko
Czech Republic
2016-05-23
Mein Aufenthalt war sehr sehr angehnem. Anwendungen sind gut organisiert. Man konnte auch schnell beliebig Zeiten austauschen. Alle sind sehr nett. Im hotel ist sehr sauber , geschmackvoll eingerichtet. Das Essen schmeckt. Mir hat zwar grüne Salaten fehlten und am Morgen Fruchtsalat wäre super gewesen. Es gab Alternative mit verschiedenen Gemüsen. Herzlichen Dank. Veronika aus Zürich Ich würde hierher wieder kommen. Herzlichen Dank

Kristina WerweinWollmann
Germany
2016-05-16
Immer wieder, es war unser zweiter Aufenthalt! Perfekt! Wir kommen immer wieder gern!

Lubov Wollmann
Germany
2016-05-16
Alles super, alles war perfekt!

Alina Kuznetcova
Russian Federation
2016-05-10
Мы с мужем и дочкой отдыхали в отеле 10 дней в мае 2016г и остались очень довольны. Мы бывалые путешественники и обычно не останавливаемся в отелях дольше трех дней, но в этот раз сделали исключение и не пропадали. Расположение самое лучшее в КВ (рядом с первым источником и не на главном променаде, где беспрестанно цокают лошадки), интерьеры современные, все новое и стильное. Питание разное каждый день и всегда вкусное (я очень привередлива в плане еды, но здесь голодной не осталась ни разу, брали полный пансион). Лечение на высоте (все вежливы и внимательны, нет толкотни, чисто и на современном оборудовании). Будем рекомендовать этот отель и вернёмся сами. Надеюсь, что отель будет делать скидки и бонусы постоянным клиентам). Сняли видеообзоры о Карловых Варах, в том числе об отеле и отдельно о процедурах в отеле, которые можно увидеть на нашем ютуб канале "Толя Питерский - Авиамания" и убедиться в правдивости отзыва!

Tatiana Fominova 
Russian Federation
2016-04-21
Останавливалась в отеле всего на неделю, все было прекрасно, отель хорошо расположен, очень близко к источникам и в центре курортной зоны. В номерах очень чисто и комфортно, есть ТВ каналы на русском языке. Прекрасная СПА зона и бассейн. У меня было 17 процедур включено на 5 дней проживания (будни), все понравилось, можно изменить или передвинуть что-то без проблем, все пожеланию учитываются. Персонал очень доброжелательный! Спасибо вам за прекрасный отдых, если буду в Карловых Варах, то только в Prezident!

Alexandra Habel
Germany
2016-04-17
Sehr geschmackvolle Einrichtung in den Zimmern und dem Wellness Areal. Sehr nettes Personal an der Rezeption. In der Spa Abteilung ist in der Mittagspause komplett geschlossen und man steht hilflos vor verschlossener Tür. Bei diesem Preissegment sehr unangenehm. Die Massagen werden vom Personal verkürzt und nicht in der Preisliste angegebenen Länge vorgenommen.

Yulia Azarova
Russian Federation
2016-04-04
Отель превосходный!!! Приветливый персонал, чисто, уютно. Хорошая современная лечебная база с высококласными специалистами. Отельно хочу отметить ресторан отеля, все очень вкусно и красиво!

Eva & Thomas Koch
Germany
2016-03-28
Sehr sauberes und ruhiges Zimmer mit gutem Service, das Personal war stets sehr freundlich und aufmerksam. Der Wellnessbereich und der Anwendungsbereich haben uns sehr gut getan, wir haben uns gut entspannt und kommen gerne wieder.

Maria Melendez
Germany
2016-03-13
Our stay was wonderful. The staff was professional, accommodating and pleasant. The hotel was very clean. The romantic package was very competitive with other hotels in the area. We loved every minute of out stay. The food was delicious and the staff made our dining experience above many restaurants we have been to. The spa and wellness staff were also amazing. They were ready to receive us, they were experts in their field. The only two recommendations I would make is to add would be to place pillow/memory foam to the beds as they were very firm. Also, to make sure you have a parking spot for pre-paid parking customers. The website provided parking option so we didn't bring cash. We had to look for an exchange place and pay a high rate to pay for our parking which was on top of a very steep hill. That took us about an hour. But we had such a wonderful time that I didn't it spoil our anniversary. This place is a great getaway.

Anonym
Russian Federation
2016-03-09
Наше пребывание в отеле Президент в конце февраля 2016г. было просто сказкой. Внимательный и учтивый персонал, готовый прийти на помощь в любое время и по любому вопросу. Замечательный доктор и квалифицированный персонал лечебного отделения. Сам отель оставил только положительные воспоминания, шикарные завтраки-обеды-ужины, на любой вкус и пристрастия.Сам отель расположен прямо за церковью Марии Магдалены у Гейзерной колоннады, что очень удобно для лечения водичкой. Обязательно приедем сюда еще раз.

Anonym
Germany
2016-02-01
Wunderbares Hotel in einer sehr schönen Stadt. Exzellenter Wellness-Bereich, tolle Lage, gutes Frühstück, freundliches Personal. Wir haben uns sehr wohl gefühlt. Nur die Parkplatz-Situation könnte etwas angenehmer sein.

Anne Debusmann
Germany
2015-12-15
Wir haben uns rundum wohl gefühlt. Schöne, saubere Zimmer. Geschmackvoll eingerichtet. Besonders schön: das Turmzimmer für die Anwendungen im 8. Stock. Das Schwimmbad: außergewöhnliche Beleuchtung. Leider wurden unsere Teller während des Essens etwas zu eifrig aufgeräumt - das wäre nicht nötig gewesen. Auch die Handtücher hätten wir mehrere Tage behalten.

Michael Franz
Germany
2015-12-06
Wir waren sehr zufrieden.

Anonym
Germany
2015-11-27
Sehr schöner Kurzurlaub; Hotel im Zentrum -> fast alles zu Fuß erreichbar; Schicke Zimmer; Freundliches Personal; Fitnessraum gut, Personal bei den Anwendungen (Massagen) kompetent;Wasser im Swimmingpool könnte etwas wärmer sein: absolute Weiterempfehlung

LESLAW WIDERA 
Poland
2015-11-25
HOTEL WERY GOOD,BIG ROOM,FOOD TASTY -ALWAYS GOOD.

Arcadii Capcelea
United States
2015-10-26
Everything was great: the accomodation - wonderful new room; food - very diverse and always very testy; great swimming pool and sauna area; very friendly staff; and very competent and always ready to provide advises doctor (Mrs Sarova). I will definetely come back to this hotel and would recommend to all others to do the same. Many thanks!

Anonym
Russian Federation
2015-09-23
прекрасный отель,профессиональная команда сотрудников.Повсюду видны забота,желание доставить гостям максимум положительных эмоций.Вчера вернулись из Президента,отдыхали компанией,удачно совместили лечение,отдых ,экскурсии.бронируем отель на 2016 год.

Anonym
Germany
2015-06-30
Alles sehr sauber. Schöner neuer Wellnessbereich. Tolles Schwimmbad. Moderne Zimmer. Guter Masseur. Das Frühstücksbuffet ist super, die Halbpension schmeckt auch.Wir würden das nächste mal allerdings ohne Abendessen buchen, da uns die Atmosphäre im Speisesaal zu steril ist. Parkgarage braucht man im Juni nicht unbedingt. Die Aussicht aus den Zimmern ist eingeschränkt. Wir haben die schöne Sonnentrasse genutzt. Ein Wellnessaufenthalt über ein Wochenende ist zu empfehlen.

Vladimir Korytkovskiy
Russian Federation
2015-05-27
Отель понравился всем. Высокое качество сервиса и прекрасный номер (отель предоставил нам Junior Suit- категория выше оплаченного нами номера) сделали наше пребывание в Карловых Варах незабываемым. Удобное расположение отеля в центре города, доброжелательное и предупредительное отношение персонала, высокое качество медицинских услуг и питания- вот неполный перечень достоинств, отличающих этот отель. Отель очень подходит как отдыхающим, которые приехали поправить свое здоровье, так и туристам, желающим просто отдохнуть и посетить красивые исторические места Чехии и Европы. В отеле замечательное SPA и массаж.

Anonym
Belgium
2015-05-17
we had an exellent stay. Remark: the water tap on the washing table does not work very well. Such problems should be mentioned by the room maid to the responsible person! Room 304

Yulia Azarova
Russian Federation
2015-05-08
Отличный отель!!! Современный уютный интерьер, отличная уборка, внимательный персонал. Очень хорошая лечебная база. Изысканная и разнообразная кухня, Огромное спасибо шеф-повару. Всем рекомендую посещение данного отеля.

Anonym
Russian Federation
2015-03-05
Первый опыт пребывания в Карловых Варах, благодаря персоналу и условиям Отеля, оказался потрясающим! спасибо за отличное настроение и незабываемый отдых! отель, который готова порекомендовать каждому!

Anonym
Czech Republic
2015-03-01
+ odhlučnění pokojů, vybavení pokojů včetně koupelny
- restaurace vaří jen do půl deváté večer, wellnes a bazén otevřen pouze do 20.00

Nataliya Polosuchina 
Lithuania
2014-11-24
Отдыхали и лечились с мужем в отеле Президент в течение недели. Довольны всем. Просторные, современные и очень чистые номера. Большие шкафы с достаточным количеством "плечиков" и полок. Косметика и халат с тапочками. Очень внимательный персонал. Кухня тоже на уровне, страшно было после приезда домой становиться на весы :) Современные медицинские и СПА-процедуры, очень помогли восстановиться и отдохнуть. Идеальное местоположение - буквально в двух шагах от источника номер 1, до остальных тоже считанные минуты ходьбы. Одним словом, мы очень и очень довольны всем! Спасибо всему персоналу за то, что это время мы провели не как в казенном учреждении, а практически как дома. Если еще раз соберемся в Карловы Вары - остановимся только у вас!

Judith Gruening
Germany
2014-11-01
very friendly and helpful staff. halfboard offer good value for money, vegetarian options available. newly-furnished, tasteful interior. nice, stylish spa. in walking distance of anything in karlovy vary. would book hotel again.

Anonym
Russian Federation
2014-10-20
Все на вышем уровне вот только стройка перед отелем портит спокойствие при отдыхе , надеюсь что до весны все это строительство закончится и я снова вернусь сюда на отдых


Nastavení soukromí a cookies

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s našimi zásady ochrany osobních údajů a cookies. Svá nastavení můžete kdykoli změnit.

Přizpůsobit