Blog Dr. Milady Sárové

TREATMENT<br> & CARE

Pozvánka do hotelu Prezident

Úvod

2020-11-21: Celou 2.vlnu COVIDU zpracovávám balneologické posudky. Úžasné. Sleduji, jak rozdíly ve složení minerálních vod, které nám připravuje matička příroda, rozhodují o tom, k čemu bude voda nejužitečnější. Naše česká země je klinika bohatá na přírodní léčivé zdroje, které nás mohou zachránit, protože bez vedlejších účinků léčí náš metabolismus, každou buňku těla, zlepšují imunitu.

Nebojte se, jakmile to bude možné, přijeďte do hotelu Prezident.

Obraťte se na odborníky, kteří Vám sestaví individuálně laděný program na regeneraci sil, očistu duše.

Budete se procházet v historických kolonádách a uzdravovat své tělo, jako milióny lidí před vámi.

2020-10-04: "S přicházejícím podzimem se začínáme obávat chřipkového období. Udělejte něco pro zlepšení své imunity. Karlovy Vary jsou nyní ještě lépe přístupné pro všechny hosty z Čech a Moravy. Přijeďte Pendolinem až do Varů a zůstaňte na lázeňský pobyt nejlépe 10 až 14 dnů. Využijte jedinečné příležitosti získat pro svůj pobyt státní příspěvek na lázně ve výši 4.000 Kč na osobu.

Proč právě k nám? Protože jsme zvyklí poskytovat služby na nejvyšší úrovni. Během prázdninových měsíců k nám přijelo velké množství hostů, všichni byli opravdu velmi spokojeni, někteří se stihli i opakovaně během léta vrátit.

Vary jsou nádherné královské město, založené králem Karlem IV. u mimořádného Vřídla, které se tvoří z dešťové vody 2 km pod zemí. Svou kvalitou a kvantitou nemá na světě obdoby. Je to zázračná tekutina, plná minerálů a energie z magmatu. Opakovaně mě během života několikrát zachránilo, mám velký respekt před jeho léčebnou mocí.

Přijeďte na léčení. Svou imunitu zlepšíte jen delším pobytem. Ve Varech léčí VODA A ČAS! Je nutné denně vypít litr zázračné teplé karlovarské minerální vody.

Víme, jak individuálně předepsat zázračné prameny, s kolegyní MUDr. Irenou Cípovou máme letité zkušenosti. Víte, že u Covidu 19 záleží na buněčné imunitě?  No a karlovarská minerální voda je dle mého názoru nejlepší pramen na světě, který díky svému neuvěřitelnému složení, jako infuze, čistí každou buňku a zlepšuje buněčný metabolismus.

Přestaňte se bát, nešetřete na svém zdraví, přijeďte k nám, víme, jak se o Vás postarat. 

Prevence a vědomí, že jsem pro sebe a své zdraví něco udělal, jsou velmi důležité. Nebát se je velmi důležité. Jako bonus Vám připravíme dárek z přírody, procedury, které nemají vedlejší nežádoucí účinky. Máme širokou škálu programů omlazovacích, zkrášlovacích, ale hlavně léčebných. Naučíte se svému tělu lépe rozumět. Moc se na Vás všechny těším.

Narodila jsem se ve Znojmě, do Varů jsme s manželem jeli na svatební cestu. Karlovy Vary jsou nejslavnější lázeňské město Evropy, které musíte poznat. Budete se procházet v lesích, kde korzovala ta nejvybranější společnost minulých století a v hotelu PREZIDENT se setkáte s čistou duší Václava Havla, se kterým jsem měla čest se 11 let potkávat. Můžete pohladit bustu pana prezidenta, kterou vytvořil brněnský architekt Ing. Zdeněk Makovský.

Kupte lístek na Pendolino, neberte auto, ale dobré boty. Budeme chodit, chůze je zdravá. Dobře se oblečte, rána jsou již chladná."

Moc se na Vás všichni těšíme.
Prim. MUDr. Milada Sárová