Aktuální informace

Aktuální informace

Úvod

Vážení hosté,

přijměte pozvání na naše akce, které jsme pro vás v nejbližší době přichystali. 
A protože v létě Karlovy Vary opravdu ŽIJOU, podívejte se také na bohatý program, který vás čeká v ulicích našeho krásného města: https://www.mestozazitku.cz/vary-zijou/program

Sobota, 13.8. - řízená degustace vín
Od 16.00 vás na slunečných terasách našeho hotelu čeká tradiční řízená degustace vín rodinného BIO vinařství Špalek z Nového Šaldorfa u Znojma. Tentokrát Vás paletou vůní a chutí 9 vybraných vzorků vín provede osobně vinohradník a sklepmistr Petr Ilgner. Nebude chybět ani jedinečný labužnický doprovod našeho šéfkuchaře. Neváhejte a objednávejte degustaci i svůj pobyt na reservation@hotelprezident.cz či +420355319661.

Pátek, 19.8. - řízená degustace vín
Od 16.00 nabídnou slunečné terasy našeho hotelu jedinečnou možnost zažít řízenou degustaci vín přímo s „otcem zakladatelem" rodinného BIO vinařství Špalek, panem Františkem Špalkem. Těšit se můžete na dalších 9 vybraných vzorků vín, která budou spárována s laskominami našeho šéfkuchachaře. Neváhejte a objednávejte degustaci i svůj pobyt na reservation@hotelprezident.cz či +420355319661.

V dnech od 30.8. do 2.9. vás čeká jedinečný týden s jógou pro zdraví!
Využijte jedinečné příležitosti poznat či zdokonalit umění jógy, která přináší radost, uvolnění ale mnohým i zázračnou pomoc od vleklých bolestí a dalších problémů, a to pod vedením zkušených lektorů, kterými jsou:
- Mgr. Jitka Mandalam, www.mandalam.cz
- Doc. PaedDr. Petr Kolisko Ph.D - Dru Yoga Teacher, R-R-R specialist (Rehabilitaion - Regeneration - Recondition)

Denní program byl sestaven speciálně pro jogíny nadšence i začátečníky a bude zahrnovat:
• Ranní vitalizační cvičení u karlovarských pramenů.
• Dopolední Spa Wellness v hotelu Prezident (individuální preventivní či léčebný program v závislosti na volbě pobytového balíčku a dalších služeb).
• Odpolední welness vycházka se cvičením Dru Yogy v terapeutické krajině.
• Večerní Workschopy (meditační techniky, dechová cvičení, předspánková relaxace, muzikoterapie s tibetskými mísami, Bachova květová terapie.
• V průběhu trvání kurzu možnost individuální konzultace s lektory.

Tento denní program lze vhodně zkombinovat s jakýmkoli z našich pobytových wellness či lázeňských balíčků. Rádi Vám s výběrem ideální kombinace pomůžeme, neváhejte se na nás obrátit.

Poplatek za účast na celodenním jógínském programu 990 Kč.
Zvýhodněná cena pro ubytované hosty 790 Kč.

Věříme, že si z bohaté nabídky vyberete a potěšíte nás svoji návštěvou.

Už se na vás moc těšíme! :) 

Tým Luxury Spa & Medical Wellness Hotelu Prezident - nejlepšího SPA & WELLNESS HOTELU Karlovarského kraje, vítěze Czech Hotel Awards 2022.