Aktivní zdraví pro sportovce

TREATMENT<br> & CARE

Zkažené prázdniny? Zkažený podzim? NAOPAK!

Úvod

Lázeňský a wellness hotel Prezident, Karlovy Vary stále nabízí veškeré služby v té nejvyšší kvalitě a navíc vám na ně přispěje dotací až 16.000 Kč stát! Dovolená ve Varech je super, vyzkoušejte ji taky! :)

Využijte jedinečnou šanci pobytu pro rodinu (2 dospělí + dítě zdarma) na 7 dní s polopenzí a léčením včetně bazénu a saun za pouhých 8920 Kč - rezervujte si léčebný pobyt LIGHT!

Pro více informací
volejte: +420 355 319 661
pište: reservation@hotelprezident.cz

Víte, že pitná kúra karlovarských minerálních pramenů napomáhá regeneraci buněk vašeho organismu a zlepšuje stav zažívacího traktu? Právě tyto faktory zásadně ovlivňují obranyschopnost těla v boji s bakteriálními a virovými infekcemi! Využijte tedy jedinečné možnosti a naučte se využívat jedinečné přírodní bohatství Karlových Varů - naši specialisté Vám sestaví individuální pitnou kúru.

Neváhejte a udělejte to nejlepší pro svoje zdraví!
Navíc odborný program speciálně pro sportovce!

TÝDEN AKTIVNÍHO ZDRAVÍ PRO SPORTOVCE A TRENÉRY - od 6.900 Kč za osobu (6 nocí, polopenze, speciální program procedur, vyšetření spektrální analýzy variability srdeční frekvence).

V současné době pandemie Coronaviru se zvyšuje nemocnost i u osob, které se pravidelně věnují sportu. Příliš vysoká úroveň tělesné nebo psychické zátěže a nedostatečná regenerace totiž snižuje úroveň nespecifické imunity. Naopak optimální tělesná zátěž a regenerace založená na principu superkompenzace vede k optimální adaptaci na tělesnou zátěž a zvýšení celkové rezistence organismu vůči bakteriálním a virovým infekcím.

Ve sportovním tréninku obvykle posouzení dynamiky regenerace po zátěži nevyužíváme, nebo je využíváme nedostatečně např. sledováním hodnot poklesu srdeční frekvence a hodnot změn tzv. R-R intervalů pomocí tzv. chytrých hodinek. Proto jsme pro vás připravili týden aktivního zdraví zaměřený na komplexní individuální regeneraci organismu a lázeňskou léčbu.

Jako jediní nabízíme unikátní vyšetření dynamiky regenerace po zátěži s využitím metody spektrální analýzy variability srdeční frekvence pomocí unikátní metodiky, která neinvazivním způsobem sleduje změny sympatiku a vagu, změny krevního tlaku a saturace kyslíku. Pro individuální konzultaci a stanovení optimálního regeneračního přírodně-léčebného programu vám budou k dispozici lázeňští lékaři a další odborníci v oblasti regenerace, a rekondice.

Udělejte to správné pro své zdraví a využijte jedinečných služeb Lázeňského a wellness hotelu Prezident v Karlových Varech!