LAST MINUTE KVĚTEN 2022

VYUŽIJTE JEDINEČNOU LAST MINUTE NABÍDKU NA KVĚTEN 2022

Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident ****S 
Vám přináší skvělou LAST MINUTE nabídku na měsíc květen 2022:

 • Při zakoupení pobytu na minimálně 2 noci obdržíte ZDARMA voucher v hodnotě 500 Kč na čerpání procedur v hotelovém Wellness resortu a Medical SPA resortu (neplatí pro thajské masáže, floating a speciální kosmetická ošetření).
 • Veškeré léčebné lázeňské pobyty s délkou minimálně 6 nocí v květnu za zvýhodněné ceny zimní sezóny!
 • ZDARMA předpis individuální pitné kúry od nejpovolanějších specialistů - MUDr. Milady Sárové, lékařky prezidentů Havla a Gorbačova, a MUDr. Ireny Cípové, mezinárodně uznávaných balneologů a expertů na karlovarské minerální prameny. Seznamte se léčivými účinky zázračné karlovarské vody a zajistěte si zdraví a vitalitu do dalších let. 
 • ZDARMA jedinečný nordic walking s expertem na pohybovou terapii a znalcem karlovarských lázeňských lesů Doc. Dr. Petrem Kolisko, Ph.D.
  Kromě pravidelných lekcí s našimi terapeuty budete mít jedinečnou příležitost zažít nordic walking s opravdovým znalcem pohybové terapie v přírodě! Pro volné termíny nás kontaktujte.
 • Unikátní anti-stresová a anti-aging procedura s 50% slevou!
  Vyzkoušejte unikátní floating- bazén s vodou salinity Mrtvého moře, která nadnáší váš organismus a přináší nevídanou relaxaci a regeneraci nervového systému, stejně jako úlevu pohybovému aparátu. Jedna procedura stačí k výraznému omlazení a uvolnění unaveného organismu. Neváhejte a vyzkoušejte!
  Svůj termín rezervujte předem s promokódem kveten2022

Podmínkou využití last minute nabídky je nová rezervace pobytu, jehož začátek je v měsíci květnu.

Pro využití nabídky, proveďte rezervaci na kontakty níže, či přes náš rezervační formulář s využitím promokódu "kveten2022" (bez uvozovek).

Pro Váš pobyt je též možno čerpat příspěvek na lázně!
Pro více informací o možnosti čerpání naleznete v sekci "Lázně s příspěvkem".

Pro další informace či rezervaci pobytů kontaktujte, prosím, naše rezervační oddělení:
emailem: reservation@hotelprezident.cz
telefonicky: +420 355 319 661

Těšíme se na Vaši rezervaci.